Léto máme v plném proudu a to znamená, že je čas podívat se na to, která z celebrit si vyrazila v opravdu pěkném letním outfitu.

Musíme se vám přiznat, že najít fotku české celebrity, která by měla na sobě i něco jiného než róbu z Karlových Varů, byla pořádná fuška. Nicméně pár světlých výjimek se našlo a ty vám teď předvedeme.

Jako první u nás vede Petra Němcová (35) v krásném vzdušném modelu. Líbí se nám neobyčejná sukně a něžná halenka, která se dá nosit i k džínám. Za ní nezaostává ani účastnice České Miss Simona Dvořáková (20) alias mladá Topolánková. Její outfit není do veder, ale spíš do chladnějšího počasí, jakého jsme si tento rok užili až až. Skvěle vypadá kožená bunda a boty s otevřenou špičkou.

Moderátorka a modelka Gabriela Kratochvílová (24) v sobě neutají hravou povahu. Její model v nás sice trochu evokuje jednu nejmenovanou parfumérii, ale nedá se v něm potlačit mladistvost a veselost. A to se nám právě líbí.

Mezi další jsme zařadili Anetu Vignerovou, která má ráda volné a vzdušné oblečení a její outfity vždy působí příjemně. Dále tu máme Lenku Vacvalovou (24), které to sice občas ujede, ale většinou jsou její modely velice povedené. No a na konec tu je Eliška Bučková (25) v krásném tyrkysovém overalu, ve kterém si šla spravit oči.