Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Monika Absolonová

Nejnovější kauzy

Nejdřív nahá zadnice, teď FOTO Z WC: Bereniko, přestaň sr*t a fetovat, křičí fanoušci!

Zdroj: Facebook, archiv
+ Dalších 14 fotografií
To už přehnala
Berenika Kohoutová (27) promarnila poslední šanci, že ji bude brát ještě někdo vážně. Herečka, za jejíž zatím největší kariérní úspěch se dá považovat foto nahého zadku na Instagramu, vyrukovala s ještě těžším kalibrem. Tentokrát se nechala zvěčnit přímo při vykonávání potřeby na toaletě. Zda šlo o velkou, nebo "jen" malou, necháme raději na vaší fantazii.

Hvězda Ordinace v růžové zahradě a první dáma nevkusu Berenika Kohoutová si nad sebou podepsala nezvratný ortel. Podle znechucených fanoušků ji mohou brát vážně už jenom pacienti, kteří jsou zavření v pražských Bohnicích!

Když si Berenika v létě vystavila nahý zadek i s detaily na Instagram, strhla se vlna pobouření. Většina lidí se ale zvládla zasmát a přejít to mávnutím ruky. Jenže Kohoutová vidí, kde se lámou hranice, asi jako alkoholik pije kohoutkovou vodu.

Nechala se zvěčnit při vykonávání potřeby na záchodě. "Můj kluk mě rád fotí. V Lisabonu, doma a tak," napsala k fotce Berenika a připojila i novoroční přání. Tentokrát jí to však neprošlo ani u nejvěrnějších fanoušků, kteří se jí totálně vysmáli.

"Asi byste měli přestat brát drogy, oba dva," reagoval Marek a Vašek se trefně zeptal: "Salas?" Lidé si zkrátka klepou nad Bereničiným počínáním na čelo. "Ten tvůj kluk je asi hodně divný. To bylo zřejmě jen tak z pdele," dodal k tomu všemu Martin.

A jaké z toho plyne pro Bereniku ponaučení? Když se tak na ni díváme, tak asi vůbec žádné.

Související články

Další články