Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nejdojemnější video: Parta kluků dokázala, že štědrost najdeme i tam, kde bychom ji nečekali

+ Další 2 fotografie

Internetem koluje video, které se vás opravdu dotkne na duši. Parta kluků se rozhodla dokázat, že ani zdaleka v životě není všechno tak, jak to vypadá. A udělali to opravdu originálním způsobem.

Přišli do populárního fast foodu McDonald's a jeden z nich se ptal lidí, kteří jedli své hamburgery, hranolky a zmrzliny, zda by mu nemohli kousek dát, že má opravdu velký hlad. Odpověď byla vždy stejná. „Ne.“ Jeho přátelé zachytili vše na kameru. A když měli jasno, že tady nepochodí, koupili jídlo a pití a vydali se ven.

Šli za ležícím bezdomovcem a dali mu nakoupené jídlo s tím, že je to pro něj a může si to vzít, pokud má hlad. Bezdomovec poděkoval a celý šťastný se pustil do teplého jídla. Po několika minutách si k němu přisedl mladík, který se předtím ptal lidí v restauraci, zda by se s ním rozdělili. Stejnou otázku položil bezdomovci. A co udělal bezdomovec? Řekl jistě a dal mu část jídla, které před chvílí dostal.

Aby kluci dokázali, že to není náhoda, našli jiného bezdomovce a věnovali mu 10 dolarů. Jen tak. Situace se opakovala. Přišel kluk hrající si na to, že nemá peníze. Přisedl si k bezdomovci a požádal ho o dolar. A ten mu ho opravdu dal!

Video dokazuje, že někdy ti, kteří mají nejméně, jsou ochotni se dělit a dávat víc než ti, kteří mají dostatek. A co vy, uděláte dnes pro někoho něco nezištně?

Související články

Další články