Richard Lugner (81) je rakouský podnikatel, který má opravdu moc peněz. Tak moc, že by si koupil i Bohuše s Irenkou, že by si koupil Chytilovou i s celým filmovým štábem, celou vesnici a vůbec i celou naši republiku.

A tak není divu, že se na něj lepí samé mladé holky, samozřejmě z čisté lásky.

Čtyřikrát rozvedený seladon se ale ještě nepoučil a popáté teď vleze do dalšího chomoutu, a to s holkou, která je o 57, slovy PADESÁT SEDM, let mladší. Cathy Schmitz je modelka (aha) a kdysi taky byla playmate, je jí dvacet čtyři let a tohle všechno, na co se teď díváte, není honosná svatba, to jsou jenom zásnuby!

Budoucí nevěsta, která už teď vypadá jako nevěsta, pláče ve špalíru přátel a lidí, kteří zcela jistě nejsou jejich přátelé, ale musí být na guest listu pro formu a pro kontakty. Chtěli bychom napsat, že samozřejmě pláče štěstím, ale nějak nám to nejde přes klávesnici.

Vidina dědictví je pěkná věc, ale teď to vydržte, než to s dědou sekne, a předstírejte sexuální zájem, který se od vás určitě bude vyžadovat.

Richard je celý štěstím bez sebe a tvrdí, že láska kvete v každém věku a na létech nezáleží, což tvrdí nahlas určitě i Cathy, které záleží předně na velikosti, ale ani ne tak kašpárka jako konta. Protože jestli si myslíte, že s malým kašpárkem můžete hrát velké divadlo (dobrý den!), tak s malým kontem nemůžete hrát divadlo už vůbec žádné.

Závěrem bychom chtěli ještě romantické čtenářky upozornit, že on má na sobě repliku uniformy monackého knížete Rainiera a ona repliku šatů jeho ženy Grace Kelly. Ostatně – jak je vidět z fotek – i takové její vlasy jsou replika. Na skutečnou svatbu si budete muset počkat až do září a Richard slibuje, že bude velkolepá.

Vsadíme se, že rozvod, pokud to s tím dědictvím nebude vypadat na expres záležitost, bude ještě velkolepější.