Už jsme si mysleli, že jsme za svůj život a kariéru bulvárních hyen viděli všechno. Nořili jsme se do hlubin internetu a viděli jsme v té stoce a žumpě kdejaký bizár, chobotnici souložící s japonskou pannou, popravu v přímém přenosu, rozsekání těl mexickými kartely, operaci očních bulev, jejich holení břitvou, všelijaké pomatence, sociopaty a klinicky neléčené retardy.

Ale stačí, aby přišla Nicky Tučková, blonďatá blbka s naprosto otřesnou angličtinou, která vám způsobuje akutní vytékání mozku ušima a nosem. Kdo je ještě pořád na pochybách, zda má naše lidstvo šanci, tak vězte, že se jedná o velmi chytrý virál, tuhle dívku v pokročilém stadiu demence hraje divadelní herečka Táňa Malíková, jejíž IQ je úplně v pořádku.

Ovšem fenomén Nicky Tučkové je důkaz, že tenhle nápad nejenže funguje, ale funguje dobře. Dokonce tak dobře, že k ní do její nové Home Show přijal pozvání i Karel Schwarzenberg.

Oba si velice vážně povídají o tom, jestli žije Karel na zámku a chodí tam v pantoflích nebo jestli se kamarádí s lidmi, kteří bijí své děti. Vzhledem k tomu, jak se Jeho Jasnost tváří, je to nejspíš dílo jeho předvolebního týmu. Ne, že by kníže neměl smysl pro humor a svým spánkem na veřejnosti rozlišuje důležitost či nedůležitost jednání, ale tohle je jasný tah na mladé voliče, kteří namísto Otázek Václava Moravce dávají přednost tzv. trollům na YouTube.