Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nehrajte na lidi zbytečné divadlo! Tohle je 5 věcí, které na vás jednoho dne stejně prasknou!

Pokud neusnete bez dudlíku, možná by to vaše nastávající
mohla vědět…
Zdroj: profimedia.cz

Všichni máme čas od času potřebu dělat se lepšími, než ve skutečnosti jsme. A dvojnásob to platí například během navazování mezilidských vztahů. Ruku na srdce, neříkejte, že jste nikdy záměrně nesnížili svůj počet sexuálních partnerů nebo naopak nenavýšili účet svého konta. Dejte si ale dobrý pozor, protože následujících pět věcí dlouhou dobu pod pokličkou rozhodně neudržíte!

1) Průšvihy z minulosti

Uvědomte si, že chyby dělá úplně každý. Ať už jde o řádovou sestru, nebo prostitutku, chyby jsou součástí učení, poznávání světa, dospívání, zrání a nedá se jim uniknout. Takže místo toho, abyste se své přešlapy z minula snažili zakopávat pod koberec, radši k nim získejte nadhled a mluvte o nich dřív, než někdo vylomí zámek u vaší Pandořiny skříňky.

2) Počet partnerů

Zatímco někteří lidé si prošli přehršlí vztahových peripetií, jiní žijí jako poustevníci. Ať už je vaše situace jakákoliv, za svůj milostný život byste se rozhodně stydět neměli. Každý máme svou vlastní cestu ke štěstí. Někteří zkrátka potřebují do života víc zkušeností a zážitků, aby se konečně mohli usadit, a jiní si dají na čas a počkají si až na toho pravého.

3) Skutečné tělo

Nemusíte být úplně „přírodní“ a přijímat sami sebe jen tak, jak vás pánbůh stvořil. Mějte ale na paměti, že všeho moc škodí. Jasně, pomozte tam, kde se dá, ale ne za cenu toho, že vás ráno v zrcadle pozdraví někdo úplně jiný než ve čtyři odpoledne.

4) Stav konta

Nikdy ze sebe nedělejte většího boháče nebo většího chudáka, než jste! A vůbec. To, kolik máte momentálně na účtě nebo jakou cifru ukazuje vaše výplatní páska, by stejně mělo být všem kromě vás úplně jedno!

5) Zájmy a úchylky

Jestli doma rádi chodíte v neoprenu nebo usínáte se zapnutým fénem vedle postele, věřte, že by bylo fér, kdybyste si to nenechávali jen pro sebe!

Související články

Další články