O tom, že by některé osoby neměly mít právo otevřít internet a už vůbec se veřejně vyjadřovat, není pochyb. Ukázkovým příkladem takové osoby, která ještě nepochopitelně nebyla prohlášena za nesvéprávnou, je bývalý pornokrál Robert Rosenberg (39).

Ten se totiž už dávno nevyjadřuje jen k věcem, kterým rozumí, a to je… (doplň dle svého uvážení), ale ke všemu možnému, což je většinou k smíchu u člověka, který své nízké IQ skrývá za dyslexii a svoje komenty na Facebooku píše jenom Caps Lockem (i když my v redakci víme, že celou dobu drží levým prsteníčkem Shift a pravou ťuká do klávesnice), jenže tentokrát se Rosenberg pustil do hodně citlivého tématu.

Ostře se opřel do tématu napadení Michala Hrůzy, a přestože najevo vyšlo, jak k incidentu došlo, obvinil Hrůzu z toho, že si za svá zranění může sám. Status Rosenberga, který se týká tohoto tématu, záměrně ponecháváme bez jakékoliv úpravy, aby si čtenáři mohli udělat obrázek, ale zvlášť bychom chtěli vyzdvihnout pasáž „nebyl jsem tam, ale…“ „JAK MEDIA OVLIVNUJI LIDI A SOUDY HRUZA BYL VOZRALEJ JAK DOBITEK A LIDE NA FB CO TAM BILY TAK TO PSALY A TAXIKARI TAKY ZE BUZEROVAL A PROVOKOVAL NEBIL JSEM TAM ALE MYSLIM ZE SI TO MOZNA I TROCHU ZASLOUZIL KDYZ SE NEUMI PRAT AT SE DO TOHO NESERE!!!!!

Za svůj komentář, který se bohužel nedá ani považovat za názor, si už Rosenberg schytal spoustu kritiky a nelze si ani ve snu představit, co se stane, až si to přečtou Hrůzovy fanatické fanynky.