Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Něco se stalo: Miley Cyrus na sobě nemá bílé legíny a tráví dovolenou s rodinou

Fotit se tak, aby nám nebylo vidět do obličeje, to je nový trend, který
k nám brzy přijde z Ameriky.
Zdroj: archiv

Miley Cyrus (20) je takovým americkým národním kulturním bohatstvím, protože od vynálezu McDonald's nikdo tak výrazně neposunul zdejší kulturu kupředu jako její seriál Hannah Montana, který intelektuálně ocení zejména fanoušci Lea Beránka a všichni, co už několik let berou heroin.

S Miley v seriálu hrál její skutečný otec Billy Ray Cyrus (45), takový americký Honza Kalousek – před sto lety stvořil hit a od té doby se už několik dekád tváří, že má kariéru. Jeho žena Tish Cyrus, matka Miley, se tak poslední roky musí dívat, jak jí z dcery roste nová Courtney Love a její manžel nosí rozhalenku až k pupíku jako Zdeněk Troška (55), v zoufalé snaze vypadat stále mladě.

Rodiče Miley se už jednou odloučili, poté se usmířili, pak znova podali žádost o rozvod a nyní se znovu dali dohromady. Jejich vztah je jedna velká diskotéka, při které si ani jeden nestačil všimnout, že jejich dcera už několik měsíců v kuse nosí jedny a ty samé bílé legíny, a její camel toe jsme všichni viděli víckrát než vlastní babičku.

Ale teď je u Cyrusů zase mód velká šťastná rodina, všichni spolu tráví dovolenou, Miley se ty legíny už zřejmě rozpadly a tak si vzala sukni. A fotografie dala na Twitter. Až jednou Miley Cyrus deset minut nenasdílí něco na Twitter, otevře se brána do pekla a svět obsadí jezdci apokalypsy v čele se Zdeňkem Macurou cválajícím na italském plnokrevníkovi Démonikovi.

Související články

Další články