Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nechutný zaměstnanec bageterie: Strká penis do pečiva a mrazí si vlastní moč!

Tenhle zaměstnanec je fakt poklad. Nechal v práci zmrazit vlastní moč a do
pečiva strčil penis. Prý děsná sranda.
Zdroj: Profimedia.cz

Máte rádi bagety z řetězce Subway? Protože jsou vždycky čerstvé? Tak pozor na to, abyste si jednou nekousli přímo do živého. Neposedný zaměstnanec a pekař této vyhlášené bageterie se totiž baví tím, že strká svůj penis do pečiva a v práci močí do lahví.

Člověk, který se skrývá za přezdívkou weedpriest, se jmenuje údajně dle svých slov Ian Jett a na Instragram nahrával dehonestující fotografie, kvůli kterým má teď Subway celkem velký problém.

Do ještě neupečené bagety obtiskl svůj penis a moč v PET lahvi, kam vykonal během práce potřebu, nechal zmrazit v mrazáku na jídlo. Když na něj uhodili britští novináři, kteří jeho fotky vypátrali, tvrdil, že je to celé vtip a fotku ani nepořídil v práci.

Jistě, vy si taky určitě doma pečete bagety jen tak a moč máte v mrazničce pro návštěvy. Předpokládáme ale, že Ian Jett brzy skončí opravdu jako hospodyňka v domácnosti. S takovou vizitkou ho totiž těžko někdo ještě zaměstná.

Související články

Další články