Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nechutný útok na modelku! Útočník ji dobil, zatímco držela dítě!

Nechutný útok na modelku! Útočník ji dobil, zatímco držela dítě!
Zdroj: koláž archiv
+ Další fotografie
Byla těhotná a v rukou držela dítě. Ani to neodradilo neznámého útočníka, aby modelku z Dublinu Avu Van Rose zbil a zranění způsobil také jejímu chlapečkovi.

Modelka Ava Van Rose (25) měla zrovna v náruči dítě, když ji neznámý útočník surově napadl. Zatímco žena utrpěla hlavně zranění na obličeji, dítě skončilo s vnitřními poraněními a nyní leží v dublinské nemocnici.

"Bez ustání mi dával rány, prosila jsem toho člověka, ať toho nechá, že mám v rukou dítě. Čím víc jsem ho ale prosila, tím víc byl agresivnější a říkal, že mě zabije. Všude na těle mám teď modřiny a mám roztrhnutý ret. Víc starostí mám ale o syna, který je na tom hůř než já," uvedla modelka, která je v Irsku známá i díky své účasti v reality show a porno kariéře V době útoku byla dle svých slov také těhotná.

O zprávě informoval server Daily Mail. Ten však neuvádí žádné další informace o údajném útočníkovi, stejně jako je neznámý jeho motiv. Není to přitom poprvé, co měla být Irka někým napadena. Už před dvěma lety do tamních médií tvrdila, že byla zdrogována a znásilněna

Jako důkaz celého incidentu Ava na Facebooku zveřejnila svou zakrvácenou tvář a fotku chlapečka z nemocnice.

Související články

Další články