Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

NECHUTNÝ ÚTOK NA KRÁSNOU HERMIONU: Hackeři se dostali k odhaleným fotografiím Emmy Watson a vypustili je do světa!

Hermiona je kus.
+ Dalších 18 fotografií
Odhalené snímky oblíbené Hermiony z Harryho Pottera před časem vypustili do světa hackeři. Ti se nejspíše dostali někam, kam herečka Emma Watson nechtěla. Alespoň nám to ale dává možnost pokochat se jejím nahým tělem!

Jsou to fotky, které měla Emma Watson (26) pro sebe a maximálně pro svého přítele, nebo dobře vypracovaná fotomontáž? To jsou otázky, které si pokládá snad každý fanoušek této herečky.

Jedno je ale jisté. Emma už není to malou a nevinnou Hermionou. Vyrostla z ní krásná, mladá žena, pro mnohé dokonce jedna z nejkrásnějších v celém Hollywoodu.

Fotografie se objevily na Twitteru a můžeme na nich vidět, jak krásná má Emma prsa a vlastně celé tělo. S fotkami přišla skupina hackerů a faktem je, že vypadají skutečně hodně autenticky. Až si člověk řekne, že tohle snad ani fotomontáž být nemůže.

I kdyby ale snímky byly reálné, tak se nemá Emma za co stydět. Je vidět, že o svou postavu pečuje a jen dokazuje, proč je jednou ze sexy symbolů současného světového šoubyznysu!

Mohlo by vás zajímat

Další články