Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nechutný případ incestu! Otec a dcera spolu počali dítě a tvrdí, že se milují!

Otec a jeho dcera se milují a názor ostatních je jim ukradený.
Zdroj: twitter
Jestli si myslíte, že už jste viděli všechno a nic vás nepřekvapí, tak je to omyl. Tento příběh nejspíš nerozdýcháte. Incest mezi otcem a dcerou se odehrál ve Španělsku. Oba se do sebe zamilovali a tvrdí, že je to opravdová láska. Prý za to nemůžou.

Jejich společné dítě jim bylo odebráno, když s šokujícím příběhem vyšli na povrch. Otec i dcera trvají na tom, že by měli svou holčičku dostat zpátky. Ve Španělsku sice není incest ilegální, ale veřejnost tím pěkně znechutili.

„Možná jsme dcera a otec, ale jen na papíře. Především jsme milenci,“ řekl šestatřicetiletý Cris ke svému mileneckému vztahu s vlastní dcerou. Ani jeden z nich na tom nevidí nic zvláštního. Jejich láska začala jako každá jiná. Flirtováním, poznáváním se a nakonec zplozením dítěte.

Důvod, proč úřady dítě tomuto neobvyklému páru odebraly, je jasný. Podle státu se jedná o nedovolené pohlavní zneužití dcery. Psychickou újmu utrpěla hlavně Crisova bývalá manželka.

To ale Cris vyvrací. Jeho žena prý jenom žárlila. Samozřejmě, že nenašla pochopení pro vzniklou situaci. Vždyť se s otcem spustila její dcera!

Ohledně případu se rozjela velká diskuze, jestli dítě vůbec do péče vrátit. Incest není ve Španělsku ilegální a tak měli otec s dcerou volné pole působnosti. Kvůli pohoršení veřejnosti však stejně úřady zakročily a spokojený vztah překazily. Otec Cris se vůbec necítí provinile. Tato situace prostě nastala. „Když někoho milujete, je vám jedno jestli je to incest, nebo ne,“ tvrdí.

Všechno šlo hladce, dokud se o tom lidé nedozvěděli. Matka dítěte je nejstarší ze sourozenců. To, že došlo k incestu, obhajuje po svém. „Vždycky jsem chtěla být matkou a naše dítě si chci nechat. Mám jej přece s mužem, kterého miluji,“ tvrdí dívka.

Související články

Další články