Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus finále MasterChef 2020 Svatba na první pohled

Nejnovější kauzy

NECHUTNÝ PŘÍPAD INCESTU: MATKA (44) si se svým ženatým SYNEM (25) užívala nespoutaného SEXU. On měl přitom doma ženu a miminko!

Matka se synem si užívali sexu!
Zdroj: Policie
+ Další 2 fotografie
Porodila syna, ale i přes to si k němu našla jinou lásku než tu mateřskou. Melissa Kitchens (44) ze Severní Karolíny si to rozdávala se svým ženatým synem Shaunem Pfeifferem (25) a vůbec jim nevadilo, že je jeho matka a on má doma ženu a malé miminko.

Melissa Kitchens byla zatčena 7. září za to, že si dopřávala sexu se svým 25letým synem Shaunem Pfeifferem. Toho policie zatkla o den později. Oba čelí obvinění z incestu, což je v Americe vážný zločin.

Podle dostupných dokumentů měli sex letos v srpnu. Oba jsou až do dalšího slyšení drženi ve vazbě. Její syn je navíc otcem batolete a má doma ženu. I přes to, že si užíval sexu se svojí matkou, jeho manželka stojí na jeho straně. V srpnu napsala na Facebook zprávu o odpuštění. „Pokud vám na někom opravdu záleží, jejich chyby nikdy nezmění vaše city, protože je to mysl, kdo se naštve, ale srdce stále miluje.“

Před zatčením dala matka na Facebook synovu fotografii a napsala mu láskyplný vzkaz. „Nemůžu se dostat přes to, jak hrozně jsi hezký. A já asi budu brečet, tolik tě miluji. Snažím se vylepšit náladu, věci jsou teď hodně stresující a já tě miluji a respektuji každé tvé rozhodnutí, dokud jsi šťastný a v bezpečí. Chybíš mi, přála bych si, abychom spolu trávili více času, jsi pro mě velmi cenný, a doufám, že ten stres se brzy zlepší.“

Matka, která je na volné noze, čelí obvinění ze sexu s biologickým synem i ze slovního vyhrožování, kdy byla navíc pod vlivem alkoholu. Není jasné, jak se na celé obvinění přišlo, ale oba mají ve vězení zřejmě o čem přemýšlet. Všichni žijí ve stejném městě. Hrozí jim 10 měsíců až 3 a půl roku ve vězení.

Související články

Další články