Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Nechutný čin tří staříků z Ústí: U školky unesli mladou maminku! Nasadili jí pouta ze sexshopu!

Do policejních pout se jim nechtělo investovat.
Trauma z únosu bude mít do konce života žena, kterou unesli tři důchodci. Vše se stalo u školky v Ústí, kam právě odvedla svou dceru. Staříky k nechutnému činu vedla touha po rychlém výdělku. Naštěstí skončili u soudu.

Důchodci (69, 71 a 73) z Ústí nad Labem souhlasili s únosem ženy. Najal si je majitel autoservisu Petr R. (55). „Přišel s tím, že bysme měli podržet jednu ženskou, dokud její partner nezaplatí dluh. Měli jsme za to dostat každý 30 000 korun,“ řekl podle informací Blesku únosce Pavel H.

Na zbabělý čin se pečlivě připravili. Vydali se ke školce, kde ženu vyděsili tím, že jsou od policie. Neměli však peníze na kvalitní pouta, a tak koupili kytičkovaná ze sex shopu se zlatým klíčkem za 200 korun.

Ženě namluvili, že ji v rámci protidrogového vyšetřování berou na výslech. Než se vzpamatovala, nasadili jí pouta, přehodili svetr přes hlavu a ovázali ho černou lepící páskou. Sedm hodin ji poté drželi v hájence na Ústecku. Žena dokonce musela močit na podlahu v jejich přítomnosti. „Navštěvuje psychiatra, bere antidepresiva,“ uvedla státní zástupkyně. Partner ženy dluh nezaplatil, ale okamžitě zavolal policii.

Oběť proto důchodci naložili do auta a vysadili poblíž místa, kde bydlí. Všichni únosci i podnikatel, který si únos objednal, skončili před soudem za omezování osobní svobody. Hrozí jim až 12 let odnětí svobody.

Mohlo by vás zajímat

Další články