Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nechutné video z AZ-kvízu: Potřetí se postavil lakomému bankomatu, zlomil rekord v nejnižší výhře!

Milovníci fetiše v podobě diváků retrosoutěže brněnského studia ČT s názvem AZ-kvíz rádi zveřejňují na YouTube pestré postavičky soutěžících a jejich peripetie ve vědomostní soutěži.

Zatímco internet se rád baví asociály či neurotiky v souboji s nervozitou, čas od času „zaboduje“ i někdo inteligentní.

Hitem se nedávno stal pan Petr, tehdy ještě student UK, dnes širší veřejnosti známý politolog, který se potřetí v životě probojoval do finále poté, co v předchozích dvou dílech nedokázal „porazit“ bankomat, ze kterého vytáhl nejprve dvě a pak tři tisícovky. Soutěžící si přitom může odnést nejméně patnáct a půl tisíce, většinou ale o trochu vyšší částku, podle hodnoty bonusového pole.

Pan Petr, který vědomostní částí soutěže proplouval bez problémů a pokaždé byl ze čtyř soutěžících nejlepší, před třetím soubojem s náhodou nejprve zavtipkoval s moderátorem na téma svých předchozích neúspěchů při losování výše výhry a spustil show, při které třemi pokusy trefil vždy jedno z pěti bílých a tedy nejchudších políček, kterých měl přitom k dispozici devatenáct.

Účet byl rekordní – 1100 Kč ještě v AZ-kvízu „nevyhrál“ nikdo.

Ale však on se vrátí.

Mohlo by vás zajímat

Další články