Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nechutné praktiky v čínské armádě: Kadet tam musel lízat podlahu, proboha proč?

Zdroj: twitter.com

Kadet v čínské armádě se rozhodl olízat záchod, aby svému pedantskému instruktorovi dokázal, že je čistý. Nevěříte? Tohle se ale opravdu stalo!

Tvrdý čínský seržant nařídil kadetům uklidit jejich ložnice a koupelnu, která zahrnovala porcelánovou díru v podlaze, co slouží jako záchod.

Seržant několikrát zdůrazňoval, aby se budoucí vojáci pečlivě ujistili, že vše bude bez poskvrny, až se vrátí na kontrolu. Despota a pravděpodobně i tak trochu blázen přišel tedy na kontrolu, jak slíbil, a začal řvát jako smyslu zbavený. Vymýšlel tresty, které rekruti dostanou za to, že jemu se nezdálo vše dostatečně čisté. Jenže jeden z nich promluvil.

Kadet Ho Liao řekl instruktorovi: "Promiňte, pane, ale já nesouhlasím a s vaším dovolením bych to rád dokázal."

Následně poklekl a olízl podlahu koupelny včetně porcelánové mísy vedoucí dolů do kanalizace. Poté šel do ložnice a olízl podlahu i tam.

Jeho čin musel rozhodně zapůsobit, protože četa byla propuštěna bez trestu a dalšího komentáře. V rozhovoru poté kadet Ho prohlásil: "Řekl nám, že chtěl mít podlahu tak čistou, aby se z ní dalo jíst. Měli jsme pocit, že jsme svůj úkol splnili. Jen jsem se mu to rozhodl dokázat."

A co vy, byli byste schopni olíznout záchod, abyste dokázali svoji pravdu?

Související články

Další články