Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nechutná Výměna manželek: Plíseň, kam se podíváš! Přežije novou rodinu čistotná Iwona?

+ Další 2 fotografie
V premiérové Výměně manželek se setká rodina z Brna, kterou tvoří Lenka (37), Pavel (31) a syn Eda (15). Na druhé straně se potkáme s Iwonou (37), Joachymem (50), dcerami Patricií (10), Nikolou (4) a synem Mateosem (12), kteří žijí v Lázních Toušeň. Iwona je zvyklá na velký čistý domov, ale u Lenky ji čeká peklo na zemi. Proč?

Obě rodiny v premiérové řadě Výměny manželek jsou opět kontrastní. Lenka z Brna má s manželem jen jedno dítě. Iwona z Lázní Toušeň dokonce tři. A tak se bude Iwona muset v malém brněnském bytě hodně uskromnit. Je zvyklá na velký domov i početnou rodinu. Horší pro ni ale bude všudypřítomná špína. Na co sáhne, to je plesnivé

"To je hnus! To jsem ještě nikdy v životě nezažila. Ta ženská prostě neumí vůbec uklízet," říká Iwona, která je zjevně zvyklá na pořádek. "To už nemůžu říct jen, že to není uklizené, ale to je opravdu bordel," sahá na videu zhnuseně na upatlaný nůž v nové domácnosti. Zvládne vůbec Iwona celý byt za deset dní uklidit? A jak se asi bude cítit Lenka, která je zvyklá na malý zašpiněný prostor?

Premiérová Výměna manželek vás čeká už ve středu od 20:20 na Nově.

Související články

Další články