Trendy tagy Čauky lidi SuperStar 2021 StarDance 2021 Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nechutná vám sperma? Pár tipů z gay scény, jak z něj udělat lahůdku!

Jaro v backstage Talentu
Zdroj: hermina

Kolega z redakce, který dává přednost mužům, nás nechal na svém oblíbeném holandském gay webu nahlédnout do sekce věnované spermatu s tím, že všechny babské rady jsou tu pohromadě. A my se nestačili divit.

Milé dámy, je to bez záruky, ale podle holandských kuřáků skutečně nejvíce funguje vyhlášený ananas, a to formou klasického komerčního džusu. Ládováním se kusy ananasu, pokud ho moc nemusíte, si víc než džusem nepomůžete!

Dobře prý funguje i čokoláda, ideálně s co možná nejvyšším obsahem kakaa, a k zahození prý není ani kombinace čokolády s větším množstvím skořice, efekt se prý navíc dostaví rychleji.

Z ovoce krom ananasu nejlépe fungují ještě hrušky a zelená jablka, naopak nemá prý moc smysl věřit zkazkám o kořenové zelenině, kterých je prý plný internet.

Opačných extrémů je také dost. Nejhorší je prý alkohol v kombinaci s cigaretami a výslednou „chuť“ prý ještě umocní, pokud tyto dvě neřesti několik posledních hodin neprokládáte nealkem.

Zásadně to také nepřehánějte s kořeněním jídel a zajímavý tip přidává česká modelka Dominika Mesarošová (27): „Můžu doporučit jogurt. Nebo nepolykat!"

Taky názor!

Související články

Další články