Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nechutná úchylka: Žena nutila k orálnímu sexu dva psy! Dokonce se u toho natočila na video

Žena nutila psy, aby ji sexuálně uspokojovali.
Zdroj: Policie Collier County
Všichni rádi experimentují a zkoušejí nové věci. Ale čeho je moc, toho je příliš. Američanka Miranda Johns (21) chtěla experimentovat tak, že skončila za mřížemi. Měla sex se psy a ještě si to všechno natáčela na kameru.

Žena se vlastně, dá se říct, nevědomě prozradila sama. Policii na sebe upozornila úplně z jiného důvodu. Johns totiž obvinila svého přítele ze sexuálního napadení. Jenže to nebyla tak úplně pravda.

Muž se bránil, že nic neudělal a podle něj vůbec k žádnému sexuálnímu napadení z jeho strany nedošlo. Jenže Johns mu předtím poslala video, které její přítel poté použil proti ní. A to ona zřejmě nedomyslela.

Na videu žena nutí dva psy, aby jí poskytovali orální sex. Další fotografie také usvědčily ženu, že měla sex s dalším psem. Že tyto materiály posílala svému příteli, nedokázal nikdo pochopit. Ten totiž její úchylku nesdílel.

Miranda čelí obvinění z trojnásobného zneužití zvířat. Z vězení byla propuštěna na kauci ve výši 140 tisíc korun. Stíhaná bude na svobodě.

Související články

Další články