Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Tomáš Řepka Jasmina Alagič Počasí Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Nechutná špína a nepořádek v další Výměně manželek: Vypadni si to raději odchrápat, ruply nervy náhradnímu manželovi

+ Další fotografie
Příští týden ve středu 13. září nás čeká další premiérová Výměna manželek. Nebude tak horká jako ty dvě předchozí, ale dojde na ostrou výměnu názorů a sprostá slova. Na jedné straně rodina, která je zvyklá na pořádek a řád. Na druhé se zase představí pár, který se do reality show přihlásil jenom proto, aby utužil svůj vztah, ale čistota mu moc neříká.

Poslední dvě Výměny manželek byly velmi vyhrocené. V té první diváky šokovala milovnice hadů, která zamykala děti doma a měla své plazy evidentně raději než své vlastní potomstvo. Náhradní manžel navíc v krátkovlasé blondýnce našel zalíbení a přímo v pořadu přiznal, že kdyby mu to krachlo s jeho současnou přítelkyní, tak by se nebránil vztahu s hadí ženou.

Tento týden pro změnu proběhla výměna, která vyvolala v lidech velké emoce. Teprve sedmnáctiletá dívka, která žije s partnerem, který by jí z fleku mohl dělat dědečka a má s ním dítě. Jejich životní podmínky nebyly kdovíjaké, ale nejhorší to taky nebylo.

Její životní příběh dostal ale téměř všechny. Iva pocházela ze sociálně slabé rodiny, první sex zažila už v jedenácti spolu s drogami a alkoholem. Nyní vychovává s manželem dceru a po Výměně manželek mají strach vycházet z domu.

Příští týden to sice nebude tak ostré, ale diváci se rozhodně mají na co těšit. Na jedné straně rodina, která má ráda pořádek a čistotu. Manžel není žádný povaleč a klidně přijde domů z práce a začne okamžitě uklízet.

Takže příchod čistotné manželky do náhradní rodiny bude poměrně šokem. Plno serepetiček, špína a nepořádek. Nádobí je nucena mýt v koupelně a není z toho rozhodně nadšená. Její manžel nedokáže najít společnou řeč s náhradní manželkou z druhé rodiny, kde panuje zmatek a chaos.

„Ty sis tady přišla odkroutit deset dní, abys měla na nějakou posranou kuchyň. Vypadni si to raději odchrápat,“ ujedou mu nervy a vyjede po své náhradní ženě muž, který je zvyklý na čistotu. Jak tahle Výměna manželek dopadne? To můžete sledovat už 13. září na Nově.

Mohlo by vás zajímat

Další články