Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nechutná špína a nepořádek v další Výměně manželek: Vypadni si to raději odchrápat, ruply nervy náhradnímu manželovi

Příští týden ve středu 13. září nás čeká další premiérová Výměna manželek. Nebude tak horká jako ty dvě předchozí, ale dojde na ostrou výměnu názorů a sprostá slova. Na jedné straně rodina, která je zvyklá na pořádek a řád. Na druhé se zase představí pár, který se do reality show přihlásil jenom proto, aby utužil svůj vztah, ale čistota mu moc neříká.

Poslední dvě Výměny manželek byly velmi vyhrocené. V té první diváky šokovala milovnice hadů, která zamykala děti doma a měla své plazy evidentně raději než své vlastní potomstvo. Náhradní manžel navíc v krátkovlasé blondýnce našel zalíbení a přímo v pořadu přiznal, že kdyby mu to krachlo s jeho současnou přítelkyní, tak by se nebránil vztahu s hadí ženou.

Tento týden pro změnu proběhla výměna, která vyvolala v lidech velké emoce. Teprve sedmnáctiletá dívka, která žije s partnerem, který by jí z fleku mohl dělat dědečka a má s ním dítě. Jejich životní podmínky nebyly kdovíjaké, ale nejhorší to taky nebylo.

Její životní příběh dostal ale téměř všechny. Iva pocházela ze sociálně slabé rodiny, první sex zažila už v jedenácti spolu s drogami a alkoholem. Nyní vychovává s manželem dceru a po Výměně manželek mají strach vycházet z domu.

Příští týden to sice nebude tak ostré, ale diváci se rozhodně mají na co těšit. Na jedné straně rodina, která má ráda pořádek a čistotu. Manžel není žádný povaleč a klidně přijde domů z práce a začne okamžitě uklízet.

Takže příchod čistotné manželky do náhradní rodiny bude poměrně šokem. Plno serepetiček, špína a nepořádek. Nádobí je nucena mýt v koupelně a není z toho rozhodně nadšená. Její manžel nedokáže najít společnou řeč s náhradní manželkou z druhé rodiny, kde panuje zmatek a chaos.

„Ty sis tady přišla odkroutit deset dní, abys měla na nějakou posranou kuchyň. Vypadni si to raději odchrápat,“ ujedou mu nervy a vyjede po své náhradní ženě muž, který je zvyklý na čistotu. Jak tahle Výměna manželek dopadne? To můžete sledovat už 13. září na Nově.

Související články

Další články