Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nechutná dieta, nebo šílenství? Američanka chtěla zhubnout, tak dobrovolně spolkla tasemnici!

Neznámá žena z Iowy se rozhodla zhubnout požitím tasemnice.

Neznámá žena z amerického státu Iowa se rozhodla pro poněkud radikálnější způsob, jak shodit svá přebytečná kila. Na internetu si objednala tasemnici, kterou spolkla a zřejmě čekala, až z ní nějaká ta kila vyjdou ven.

Zamýšlený efekt zřejmě neprobíhal podle představ, a tak se žena musela vydat k doktorovi a jít s pravdou ven. Lékař si ale s pacientkou nevěděl rady a musel se poradit s odborníky, kteří pak se zachováním anonymity pacientky vydaly prohlášení. „Spolknutí tasemnice je extrémně nebezpečné a může mít spoustu nežádoucích účinků a skončit i smrtí. Lidé, kteří chtějí zhubnout, by se měli držet osvědčených metod, jako je omezení jídla a pohyb. Jedna tasemnice navíc nedokáže strávit tolik potravy, aby tím způsobila výrazný rozdíl v hmotnosti člověka,“ řekla pro kanál FOX4 KC doktorka Patricia Quinlisk z Iowa Department of Public Health.

Žena, která toužila zhubnout, dostala léky, které parazita v jejím těle usmrtily. Jak je vidět, někteří lidé jsou kvůli ztrátě váhy schopni udělat opravdu cokoliv.

Související články

Další články