Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Kokain v Česku

Nejnovější kauzy

Nechtěla Rusy na olympiádě, teď sama nepojede! Část fanoušků se zlobí na Gábinu Koukalovou!

Část fanoušků se zlobí na Gábinu Koukalovou.
+ Dalších 20 fotografií
Česká biatlonová hvězda Gábina Koukalová (28) měla být hlavní medailovou nadějí pro ZOH. Jenže nyní to vypadá, že kvůli bolesti nohou Koukalová do korejského Pchjongčchangu ani neodletí. To by byla pro český sport velká rána. Gábina navíc poprvé v kariéře zažívá hněv fanoušků. Což jí na psychice nepřidá.

Spolu s Martinou Sáblíkovou (30) měla Gábina Koukalová patřit mezi ty sportovce, kteří z korejského Pchjongčchangu přivezou olympijské medaile. Jenže nyní to vypadá bledě. Martinu Sáblíkovou trápí záda, ale bojuje a snaží se závodit. Gábina Koukalová je na tom ještě hůř – trápí ji chronická bolest lýtek a vše nasvědčuje tomu, že o ZOH přijde.

Gábina se navíc rozhádala s trenérem Ondřejem Rybářem. Začala tvrdit, že za bolest lýtek může změna tréninkového plánu a nová technika lyžování. Experti její tvrzení ale rázně odmítli. Koukalová navíc poprvé v kariéře zažívá, jaké to je, když se proti ní obrátí část fanoušků. Ti jí umí odpustit, že bojuje s bolestí lýtek, ale nechtějí chápat, že to zkusila hodit na trenéra.

Část české veřejnosti si navíc pamatuje její ostré výroky proti prezidentu Zemanovi. „Představovala bych si jako hlavu státu člověka, který by byl vzorem pro dnešní generaci. Měl by to být člověk slušný, který si váží lidí kolem sebe a snaží se mít férový přístup,“ popsala ideálního prezidenta v rozhovoru pro MF Dnes. Miloš Zeman (73) prý takovým prezidentem není a kdyby ji pozval na Hrad, tak odmítne přijít.

Koukalová navíc tvrdě protestovala proti tomu, aby na ZOH startovali Rusové. Prý na olympiádě nemají co pohledávat, protože organizovaně dopují. Gábina nyní bojuje s částí fanoušků, kteří jsou prorusky orientovaní. Dávají jí pořádně sežrat, že chtěla rozhodovat o tom, kdo pojede na ZOH, a nakonec to vypadá, že sama se do Pchjongčchangu nepodívá.

Mohlo by vás zajímat

Další články