Trendy tagy očkování Covid Výměna manželek 2021 Extra Host (pořad) Čauky lidi

Nejnovější kauzy

Nechali ji tam! Maminka Dominiky Gottové je opuštěná a prožila smutné Vánoce v domově pro důchodce! Kdo na ni kašle?

Zdroj: profimedia.cz
Dostal se nám do ruky velmi smutný dopis o matce Dominiky Gottové. Prý žije v opuštění v pražském domově důchodců a Dominika za ní nechodí. Co se stalo?

Není to tak dávno, kdy nám do redakce přišel velmi znepokojující dopis, který se týkal maminky Dominiky Gottové Antonie Zacpalové. V dopise, který byl zaslán z pražských Vysočan, kde má v současně době pobývat bývalá láska Karla Gotta (77), byly dost smutné informace.

Zaměstnanci domova pro důchodce v dopise uvádí, že nic není tak, jak Dominika Gottová prezentuje v médiích. Podle jejich informací prokazatelně lže.

O celé kauze se spekulovalo již před Vánoci. Sousedé byli dokonce přesvědčeni o tom, že maminka Gottové strávila vánoční svátky úplně sama a její dcera se na ni vykašlala. S touto informací také přišel portál Blesk.cz.

Jenomže Dominika Gottová tvrzení sousedů okamžitě popřela a do médií tvrdila, že do Česka přiletěla výhradně proto, aby navštívila maminku. My máme od zaměstnanců domova důchodců úplně jiné informace.

V dopise, který nám byl zaslán zaměstnanci, se jasně hovoří o tom, že tvrzení Dominiky Gottové je prokazatelná lež. Dle jejich informací Antonie Zacpalová strávila Vánoce naprosto osamocená a všichni se na ni vykašlali. Její dcera se během vánočních svátků za maminkou nebyla ani jednou podívat.

V dopise se také píše, že celá situace je o to smutnější, že Gottová se v médiích prezentuje jako dokonalá dcera, ale pravda je prý úplně někde jinde.

Tak jak to tedy je? Mluví Dominika pravdu?

Související články

Další články