Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nechali byste se kvůli reklamě pokrýt statisíci včel? Tento muž to udělal!

Nebojácný Číňan na sebe nasypal 460 tisíc včel. Kvůli reklamě na
jeho med.
Zdroj: profimedia.cz

Bojíte se včel? Tak to raději tento článek ani nečtěte. Jistý muž z Číny provedl nepochopitelný čin, když na sebe nechal vlézt celkem 460 tisíc včel. Celé konání bylo reklamou na jeho med, který se špatně prodává.

Čínský včelař se nechal pokrýt celkem 45 kg včelstva, a to všechno na nahém těle. Jen na hlavu si dal plastový sáček a otvory si ucpal vatou. Celá „sranda“ trvala 40 minut a muž byl bodnut víc jak dvacetkrát, což byl vzhledem k počtu včel úspěch. „Bolelo to, ale neodvážil jsem se pohnout,“ řekl včelař. Dodal také návod na to, jak tuhle akci přežít s co nejmenšími komplikacemi. „Hlavně se musíte vyhnout sprchování a vůbec nepoužívat mýdlo, protože to včely ještě více rozdráždí,“ radí zkušený muž.

Jeho skutek však na zápis do Guinnessovy knihy rekordů nestačil. Takový rekord drží indický muž, který na sobě měl víc jak 60 kg včel.

Související články

Další články