Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Tomáš z Brna

Nejnovější kauzy

Nebylo to jenom ve filmu Báječná léta pod psa: Tady všude ukázala dračice Alice Bendová svoje úchvatná prsa!

Zdroj: archiv
+ Další 3 fotografie
Herečka Alice Bendová je i ve 42 letech jednou z našich nejkrásnějších hereček. Sice si tu a tam pomůže na klinice krásy, ale i tak má tvář a tělo, kterými se může klidně chlubit. V roce 1997 odhodila plavky a ukázala svoje krásná prsa ve filmu Báječná léta pod psa! Přítomní herci málem popadali z loďky, kde všichni seděli! Ale to nebyl jediný film, kde herečka ukázala víc než talent.

Když režisér do filmu potřebuje krásnou prsatou herečku, obrátí se na Alici Bendovou Ta má tělo na svlékání jako stvořené, a navíc umí dokonce zahrát mrchu nebo rozvracečku rodiny.

Nejvíc si ji fanoušci spojují s filmem na motivy knihy Michala Viewegha Báječná léta pod psa. Tam se s lehkostí svlékla na kajaku a užívala si slunečních paprsků. Mužští herci na ní mohli oči nechat a ona se tvářila, jakoby se nechumelilo.

Drsnější scény si střihla ve filmech Sametoví vrazi, kde randila s Michalem Dlouhým Tam už nedošlo jenom na svlékání, ale i na sex. Ve filmu Kajínek rozvášnila ruského herce Konstantina Lavroněnka natolik, že si kritická místa raději přelepil páskou, aby nedošlo k nežádoucímu šťouchání herečky během natáčení.

V soukromém životě je ale Alice hotová domácí panička. Již několik let je s mladším partnerem Michalem Topolem a z minulého vztahu má dvě děti

Související články

Další články