Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karlos Vémola koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Nebudete závidět? Podívejte se, jak to vypadalo na divokých sexuálních večírcích čerstvě odsouzeného Silvia Berlusconiho

Zábava u bývalého italského premiéra.
Zdroj: Telegraph
+ Další fotografie

Silvio Berlusconi býval dříve velmi významným italským politikem a jeho večírky byly vyhlášené. Všichni si určitě pamatují na fotografie našeho premiéra Mirka Topolánka se ztopořeným penisem na zahradě jedné z jeho vil.

V úterý byl Silvio Berlusconi odsouzen za daňový únik k veřejně prospěšným pracím a 77letý miliardář bude muset čtyři hodiny týdně pracovat v domově důchodců poblíž Milána.

Je to další ze série odsouzení, které dopadly na jeho hlavu. Už v minulém roce byl soudem první instance odsouzen na sedm let ve vězení za sex s nezletilou prostitutkou. Samozřejmě se odvolal a další odvolání má ještě v zásobě a nedá se moc předpokládat, že by byl ve svém věku skutečně poslán do vězení, ale alespoň se díky tomu začalo pořádně mluvit o tom, co se dělo v jeho bohatých sídlech.

Dokonce z jednoho jeho zábavného sexuálního večírku uniklo několik tajně pořízených fotografií, které byly součástí obžaloby a dostaly se do médií.

Je třeba uznat, že tam musela být zábava! Až tedy na ty nezletilé prostitutky…

Související články

Další články