Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nebojí se ji ukázat! Adriana Lima je evidentně hrdá na své pohlaví

Zdroj: profimedia
+ Dalších 8 fotografií
Všichni víme, že celebritám to někdy ujede a někdy taky vykoukne. Předpokládejme, že většinou je to nechtěně. To ovšem není případ supermodelky Adriany Lima. Ta svoji číču ukazuje pro změnu schválně a ráda. Ať už v reklamní kampani nebo na červeném koberci, provokuje téměř kudy chodí. Ostatně proč ne, je jedna z mála supermodelek, která si to může dovolit.

Adriana Lima je prostě boží. Je krásná, je sexy, nestárne a ani se nerozpadá. Je nejdéle působícím andílkem mezi modelkami Victoria's Secret a všechny výrazně mladší modelky na mole strčí do kapsy. Do své módní kampaně by ji chtěl každý. Něco na ní prostě je! Jak by řekli chlapi, má to v očích. Možná by to formulovali trochu upřímněji, ale víte, kam tím míříme.

Kukadla ale zdaleka nejsou jediným nástrojem, který Lima využívá k provokaci a vlastně i k propagaci. Nejednou se stalo, že se nechala nafotit s téměř odhaleným rozkrokem. Jen tak tak, že jsme jí neviděli až do krku. Adriana v tom prostě umí chodit a ze snímků tohoto typu mužům po celém světě jednoduše praská poklopec.

Nejen, že se nebojí nafotit skandální snímky pro kampaň Ferrari, ale ona si s odhaleným klínem vyšla klidně i na bál newyorského metropolitního muzea Met Gala. Nečekaně tak na sebe strhla veškerou pozornost. Pod sukní, která provokativně odhalovala celý předek jste sice nakonec našli kalhotky, ale už už jsme mysleli, že je snad ani nemá.

Související články

Další články