Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Nebohému tenistovi Rosolovi není od mazané Ochotské pomoci: Podívejte, co si dal na Facebook!

Skromná a bezelstná moderátorka se zamilovala do tenisty, který je úplně
náhodou za vodou. A zlý a nepřející bulvár to ironizuje.
Zdroj: Herminapress.cz, koláž eXtra.cz

Tenista Lukáš Rosol (27) se nachází ve spárech Míši Ochotské (28) a evidentně si je jist tím, že vyjící vlci jsou jen nepřející Tomášové, kteří mu závidí jeho Míšu a jejich společnou lásku.

Pár momentálně pobývá v USA, kde měl Lukáš turnaj v Miami. Míša si proto vzala 14 dnů dovolenou od Novy a též od „kamarádů“ – podnikatele Luďka Lukšíka a producenta svého kalendáře Luboše Bojanovského, se kterým cestuje po světě, a dalších, a jela za velkou louži za svou životní láskou, na kterou tu v celibátu týdny čekala.

Rosol své city nijak neskrývá a nebojí se dát jasně najevo, že Míše věří. Na svůj Facebook umístil foto nápisu v písku „Together Forever“ a obrovského srdce s písmenem M., to aby všichni věděli, že to s Míšou myslí vážně.

Ona s ním určitě také, vždyť již o Vánocích údajně přijala dar v podobě prstýnku za více než dvě stě tisíc, který jí měl romantik Rosol koupit v Austrálii. Tato informace je známá, ale nepotvrzená, proto je možné, že Míša žádné hmotné statky od Rosola nepřijímá. A proč taky, vždyť to je to poslední, co by ji jistě zajímalo. Rosol by měl v jejím srdci pevné místo, i kdyby nebyl tenista, ale třeba kotelník.

Přestože anglické spojení „Together Forever“ vytváří ve spojení s Ochotskou prakticky protimluv, celá redakce eXtra.cz páru jeho velkou lásku přeje a stydí se za své nepodložené pochyby a nevhodné poznámky.

Související články

Další články