Modelka Hana Mašlíková (31) musí vztahu se svou láskou, chodící půlmiliardou, reprezentačním obráncem a hvězdou tureckého Fenerbahçe Michalem Kadlecem hodně obětovat a nejde jen o neustálé přelety na trase Turecko – Snídaně s Novou.

Kadlec je znám svou prchlivou povahou v kombinaci s obsesí z bulváru, a proto si před necelým rokem, když se s Mašlíkovou spustil, vymínil, že modelka bude důsledně hlídat své fotovýstupy v médiích a na sociálních sítích tak, aby agentury neměly k dispozici jedinou společnou fotografii.

Nebohá dívka z Krupky se tak musela naučit pracovat ve fotokomoře a s retuší a trpělivě Kadlece odřezává a na momentkách různě maskuje a doufá, že na svatební fotce snad jednou budou společně.

Na nás si ale Kadlec nepřijde, neb přestože údajně kontroluje Facebook své prsatice co dvě hodiny a třikrát týdně (vyjma Ramadánu) tak činí i tiskový mluvčí Tureckého fotbalového svazu, stejně to Hance párkrát ujelo.

Ostatně, posuďte sami v galerii, zda jsme skutečně na několika fotografiích nade vší pochybnost identifikovali Kadlece, kterému kamarádky modelky začínají přezdívat „Houdini“ nebo také „Poltergeist“.

Reakci modelky se nám nepodařilo získat, protože s ní o Kadlecovi nelze mluvit. Sice off record oba vztah potvrzují, ale před Hankou se o fotbalistovi smí mluvit pouze za dodržení pravidel srovnatelných s pozicí Lorda Voldemorta v Bradavicích a okolí, tzn., že se jeho jméno vyslovuje pouze šeptem a smí tak v souvislosti s Mašlíkovou činit pouze znalci tajného židovského učení Kabala, případně ilumináti.

Redakce důsledně upozorňuje konkurenci, že zná cenu fotek Kadlece a Mašlíkové. V případě stažení fotek bude následovat brutální faktura. Kam se hrabe účet za Hančiny letenky!