Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Nebohé Mašlíkové přes přísný zákaz kopačky Kadlece uteklo na Facebook několik společných fotek! Tady jsou!

S použitím nejmodernější techniky, konkrétně trinokulárního
mirkoskopu, se nám podařilo notorického hráče na schovku Michala Kadlece na
několika fotografiích odhalit.
Zdroj: Facebook, profimedia.cz, koláž: Mustafa Kemal Paša
+ Další 3 fotografie

Modelka Hana Mašlíková (31) musí vztahu se svou láskou, chodící půlmiliardou, reprezentačním obráncem a hvězdou tureckého Fenerbahçe Michalem Kadlecem hodně obětovat a nejde jen o neustálé přelety na trase Turecko – Snídaně s Novou.

Kadlec je znám svou prchlivou povahou v kombinaci s obsesí z bulváru, a proto si před necelým rokem, když se s Mašlíkovou spustil, vymínil, že modelka bude důsledně hlídat své fotovýstupy v médiích a na sociálních sítích tak, aby agentury neměly k dispozici jedinou společnou fotografii.

Nebohá dívka z Krupky se tak musela naučit pracovat ve fotokomoře a s retuší a trpělivě Kadlece odřezává a na momentkách různě maskuje a doufá, že na svatební fotce snad jednou budou společně.

Na nás si ale Kadlec nepřijde, neb přestože údajně kontroluje Facebook své prsatice co dvě hodiny a třikrát týdně (vyjma Ramadánu) tak činí i tiskový mluvčí Tureckého fotbalového svazu, stejně to Hance párkrát ujelo.

Ostatně, posuďte sami v galerii, zda jsme skutečně na několika fotografiích nade vší pochybnost identifikovali Kadlece, kterému kamarádky modelky začínají přezdívat „Houdini“ nebo také „Poltergeist“.

Reakci modelky se nám nepodařilo získat, protože s ní o Kadlecovi nelze mluvit. Sice off record oba vztah potvrzují, ale před Hankou se o fotbalistovi smí mluvit pouze za dodržení pravidel srovnatelných s pozicí Lorda Voldemorta v Bradavicích a okolí, tzn., že se jeho jméno vyslovuje pouze šeptem a smí tak v souvislosti s Mašlíkovou činit pouze znalci tajného židovského učení Kabala, případně ilumináti.

Redakce důsledně upozorňuje konkurenci, že zná cenu fotek Kadlece a Mašlíkové. V případě stažení fotek bude následovat brutální faktura. Kam se hrabe účet za Hančiny letenky!

Související články

Další články