Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Nebohá Kvitová! Jen odtajnila přítele, přišel drsný vzkaz od jeho bývalek: Petro, loví holky na Facebooku!

Kvitová odtajnila hokejistu Meidla prostřednictvím Twittteru, což je
příhodné.
Zdroj: archiv

Tenistka Petra Kvitová ozřejmila na Twitteru světu, že chodí s hokejistou polské Polonie Radkem Meidlem (24), ale podle spekulací bulváru si dávala dost načas.

Pokud si chtěla nejdřív sympatického „souseda“ z Prostějova otestovat, než se s ním pochlubí, možná dobře věděla, co dělá. Hokejistu totiž provází pověst nenapravitelného donchuána

„Bylo fajn vidět zápas, kde hraje i můj přítel,“ napsala před třemi dny Kvitová na sociální síť a přidala fotografii s partnerem a společným kamarádem. Právě Twitter a Facebook jsou ovšem rejdištěm nejen jejím, ale i jeho.

„Fajn kluk, hodnej, řekla bych nižšího intelektu, ale miláček, jen ty nevěry,“ řekla nám jedna z kamarádek Meidlovy ex, tehdy volejbalistky Zlína, Kateřiny K., atraktivní prsaté blondýny a vynikající blokařky. Ta se s ním měla po dlouhém vztahu před lety rozejít právě kvůli „ztrátě důvěry“.

Samotná expřítelkyně se mezitím vdala a Meidla dávno pustila z hlavy, ale když jsme se ji pokoušeli kontaktovat, narazili jsme na další společnou kamarádku. Ta dává k lepšímu historku, jak jedna z Meidlových zhrzených bokovek rozeslala na facebookové účty dívek z jeho okolí varování před jeho přelétavostí.

Ten mezitím jistě vyzrál a Petře bude věrný. Tenistce hraje do karet i fakt, že od letoška hraje Meidl v Polsku a tamní dívky nejsou až tak pohledné.

Jen doporučujeme zarazit účty na sociálních sítích!

Související články

Další články