Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Extra Focus Pohřeb Jana Kočky Týnuš Třešničková

Nejnovější kauzy

Natočil útok motorkářů na řidiče černého Range Roveru, teď mu za to členové jeho gangu vyhrožují smrtí

Určitě jste to video viděli, banda motorkářů se po ulici honila s černým Range Roverem, který se snažil ujet a několikrát najel do skupiny mužů na motorkách. Vydání videa na server LiveLeak doprovázela zpráva, že řidič v černém autě způsobil nehodu a pak se od zraněných motorkářů snažil ujet, dokonce se uvádělo, že po jeho řádění zůstali na místě dva mrtví. Většina zpravodajských serverů (a my mezi nimi) tuto prvotní informaci a video ihned vydala.

Po několika hodinách se ale díky výpovědi svědků přišlo na to, že muž na bílé motorce za začátku videa vybrzdil Range Rover schválně, řidič do něj naboural a gang se mu chtěl pomstít. Řidič vozu byl Alexian Lien, který vezl v autě ženu a malou dceru a snažil se ujet, aby ochránil svou rodinu, přičemž mu nezbylo nic jiného než motorkáře přejet. O nové výpovědi jsme psali zde.

Nakonec jej gang z vozu vytáhl a způsobil mu zranění, Lien musel být ošetřen v nemocnici a viníci incidentu jsou vyšetřováni policií. Tím to ovšem nekončí. Autorovi videa Kevinu Bresloffovi, který vše nahrával, někdo vyhrožuje smrtí za jeho zveřejnění. Sám se přiznal policii a spolupracuje s vyšetřovateli, kteří už vzali do vazby dva násilníky z gangu. Jeden z přejetých mužů, otec dvou dětí, leží ochrnutý v nemocnici.

Kevinu Bresloffovi chodí díky jeho spolupráci s policií výhrůžné dopisy a vyšetřovatelé uvažují, že člena gangu dají pod policejní ochranu.

Mohlo by vás zajímat

Další články