Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Naštvaný Karel Gott o milence: Alice, ty mě zabíjíš…

Zdroj: archiv A. Kovácsové
+ Dalších 18 fotografií
Ostrá slova mistra
Zatímco exmilenka zlatého slavíka Alice Kovácsová (52) se mluvit rozhodně nebojí, Karel Gott (79) se k ní příliš nevyjadřoval. Až dosud. Teď měl k tomu totiž důvod. Alice vydražila obraz, který jí kdysi dal, za pořádnou sumu a zpěvák se pěkně vytočil. Co o ní prohlásil?

Není tomu zas tak dlouho, co Alice Kovácsová prozrazovala detaily u utajovaného vztahu s Karlem Gottem (79), se kterým se seznámila když jí bylo sedmnáct let. Teď se mistr rozhodl, že je řada na něm a začal mluvit. Všechno má ale svůj důvod.

Kdysi dávno věnoval Gott Alici obraz „Oldřich Nový a Anny Ondráková" k Narozeninám. Alice, která je mimo jiné manželkou swingaře Ondřeje Havelky, se nyní rozhodla obraz vydražit. Povedlo se jí to za 1,2 milionu korun.

„Ráda bych částí výtěžku poděkovala lékařům za muže, kterého mám stále moc ráda,“ prohlásila Kovácsová. „Pokud pomůže byť jediné bytosti v léčbě Non-Hodgkinova lymfonu, pak není čeho litovat, pak se záměr prodeje naplnil a Karlův obraz skutečně splnil svoje poslání,“ dodala.

Slavík se ale rozčílil. „Doteď jsem mlčel, dál ale už nechci. K posedlému psychopatickému chování a mstivému jednání paní Kovácsové říkám jediné – pomalu a jistě mě zabíjí…,“ pronesl.

Gott má zřejmě za to, že ho Alice svým jednáním tak trochu ponížila a ještě si chtěla vydělat. Ona to možná přeci jen myslela dobře… Informaci přinesl Blesk.cz.

Související články

Další články