Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Nela Slováková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Naštvaná Sandra Parmová VRACÍ ÚDER: Můj kluk není gay, někdo nás chce zničit!

Zdroj: FTV Prima
+ Další 2 fotografie
Moderátorka Sandra Parmová se nestačí divit. Konečně našla lásku, se kterou se vidí už i před oltářem, ale někdo se jim to snaží překazit. Bohatý Pavel byl obviněn z toho, že jeho láska k sexy blondýnce není to pravé ořechové a že se radši poohlíží po mužích. Co nám na to řekla šokovaná Sandra?

O tom, že nový přítel moderátorky primáckých zpráv Sandry Parmové (30) má být podle někoho gay, vyhledávat nové známosti po homosexuálních seznamkách, a dokonce má lovit i v klubech pro jinak sexuálně orientované lidi, jsme vás informovali ZDE.

Zdá se, že hezouna chce někdo poškodit a zničit Sandře to zamilované opojení a vrazit mezi ně klín. Jak to vidí samotná blondýnka, která má konečně kluka, který se jí věnuje a nemusí ho prosit, aby za ní jezdil z Brna do Prahy?

„Je to celé absolutní nesmysl, zřejmě se chce někdo pobavit nebo zaškodit. Myslím, že je i na první pohled vidět, že jde o fake. Víc k tomu nemám co napsat. Mějte se hezky a díky, že jste dali vědět,“ napsala nám naštvaně Sandra, které se nemůže nikdo divit, že na to koukala jako z jara a nevěří vlastním očím. Se svým novým partnerem je tak často, že by si určitě všimla, že pokukuje i po klukách.

Prostě to vypadá na závistivce, který půvabné plavovlásce nepřeje lásku a rád by ji viděl samotnou. Nebo snad vede Pavel dvojí život a něco na tom pravdy je? Sama moderátorka to popírá a rozhodně kvůli tomu nebude mít tichou domácnost. Chce si užívat nové lásky plnými doušky a nezabývat se lidmi, kteří chtějí na jejich vztah házet hned od začátku špínu…

Související články

Další články