Když Natalja dostala příležitost zahrát si v Mrazíkovi, bylo jí pouhých 16 let. Její krása a panenský půvab nedaly spát snad žádnému muži. Nastěnka byla nádherná a okouzlující a všichni si ji zamilovali.

V době, kdy se film natáčel, Natalja studovala baletní školu a věnovala se krasobruslení. Po Mrazíkovi natočila ještě pár filmů, ale víc už se neprosadila. Později se vdala a dala přednost rodině před kariérou. K herectví se znovu vrátila až v důchodu.

Svůj první polibek dostala právě v Mrazíkovi od Eduarda Izotova, který si zahrál Ivánka. Herečka sama přiznala, že to bylo velmi krásné a byl to pro ni velký intimní zážitek. „Byla to dětská láska, byl tak krásný, jako pohádka. Velmi lehce jsem se zamilovala. On to ale nevěděl,“ vzpomíná herečka.

Jenže herečce už není 16, ale o 52 let více. V těchto dnech slaví své 68. narozeniny, ale ani byste to na ní nepoznali. Nastěnka už sice dávno není a nemá ani porcelánovou pleť, ale stárne z grácií a snaží se o sebe hodně pečovat. Podívejte se, jak se Nastěnka od dob Mrazíka změnila.