Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy StarDance 2018 Zábava Daisy Lee Horoskop

Nejnovější kauzy

Našli matku zrůdu, která spláchla své dítě do záchodu: Byl to omyl, tvrdí

Případ vyvolal vlnu bouří.
+ Další 4 fotografie

Nechutný případ mateřské zvrácenosti včera obletěl celý svět. Čínská matka ihned po porodu spláchla své čerstvě narozené dítě do odpadní trubky a poté i s manželem utekli. Policie ale konala rychle a povedenou matku se povedlo zadržet.

S ohledem na emoce a vášně, které tento případ vyvolává po celém světě, se čínská policie rozhodla nezveřejnit jejich identitu, ale zato přináší zajímavé svědectví povedené matky. Ta tvrdí, že neměla o přicházejícím porodu ani ponětí. Chtělo se jí na toaletu, protože cítila tlak v podbřišku, na záchodě ale dítě vyklouzlo ven a propadlo přímo toaletní trubkou.

Snažila se uvízlé dítě dostat ven, ale když si nevěděla rady, raději toaletu několikrát spláchla, aby nebylo od špíny a od krve. Nakonec zavolala nějakého muže s tím, že uvnitř toalety slyší pláč, aby se na trubky tedy podíval.

Přivolaní záchranáři museli novorozence vyříznout i s kusem potrubí a teprve až v nemocnici dítě z odpadu osvobodili. Miminku se teď už daří dobře a dárky a peníze mu posílají lidé z celé Číny.

Mohlo by vás zajímat

Další články