Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Našli jsme nejohmatanější děvečku českého šoubyznysu! Tahle holka snad ohmatala i samu sebe!

Zdroj: profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Jestli jste si mysleli, že tu v Čechách máme ohmatávače jen v mužské verzi, jste na velkém OMYLU! Tahle holka to vždycky navlíkne na to, že je nějakým osaháváním překvapena ona. Vše je ale jinak, než se na první pohled zdá.

Oblíbená muzikálová zpěvačka Kamila Nývltová (27) je většinou za nenápadnou postavičku českého showbyznysu. Ale když už na sebe někdy chce upozornit, většinou přitom zneužije nějakého muže okolo, aby si na ni sáhl a tím vznikl falešný skandál Své o tom ví například moderátor Leoš Mareš (40), který se po jednom jejím večerním lepení drží od Kamily dál. Pak takový Daniel Hůlka, ten je ale ovšem známý tím, že mladé dívenky zbožňuje, a tak se ani nebránil.

Bohužel se v minulosti Kamila nikdy nedostala do blízkosti třeba takového (dřívějšího) proutníka Josefa Kokty (59) nebo Františka Janečka, protože to by teprve býval skandál na titulní strany! Jejím nejoblíbenějším sexuálním objektem se stává kolega Marian Vojtko (43). Ten pokaždé když vidí Kamilu, začne jí ohmatávat prsa!

Slušné děvče by si to určitě nenechalo jen tak líbit, ale jsme v Čechách a udržet se v tomhle malém showbyznysovém rybníčku dá zabrat! Prsa, zadky, osahávání... To zkrátka zabere i na slepce! No co, po hmatu se přeci dorozumívá člověk stejně nejlíp, o tom ví své právě Kamila.

Související články

Další články