Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jaromír Jágr koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Našli jsme ji pro vás: Podívejte se na nejkrásnější cyklistku světa! SEXY FOTOGRAFIE V NAŠÍ GALERII

To je ale kráska.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie
Kvůli ní by se určitě vyplatilo občas sednout na kolo a vydržet tu bolest nohou. Jít na projížďku s takovou kočkou by totiž chtěl nejspíše každý muž. Puck Moonen možná není slavná kvůli svým sportovním výkonům, ale svou krásou už získala srdce tisíce fanoušků.

Cyklistika je sice vcelku okrajový sport, který tolik fanoušků jako třeba fotbal nebo hokej nesleduje. Puck Moonen by ale nějaké další pozorovatele přilákat mohla, tedy hlavně mužské. Hezčí dívku provozující tento sport byste totiž hledali opravdu horko těžko.

Dvacetiletá bloncka z Nizozemí nabrala na popularitě po tom, co se začala chlubit svými fotkami na sociálních sítích. Nyní se den ode dne zvyšuje počet jejích odběratelů a začíná být mediálně známá.

Nejenže je tato dívka vysportovaná, ale navíc i velmi inteligentní. Aktuálně se pomalu přibližuje tomu, aby měla v budoucnu titul doktorky, studuje totiž obor chemie a přírodních věd. Myslí tak na zadní vrátka a už v tak brzkém věku si je vědoma toho, že ji sport živit nejspíše celý život nebude.

Jenže teď přijde špatná zpráva pro všechny její mužské fanoušky. Puck je totiž zadaná. Má o dva roky mladšího přítele, který se také věnuje cyklistice, konkrétně cyklokrosu. Minulý rok dokonce vyhrál mistrovství světa.

Související články

Další články