Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Našla jste se ráno v jeho posteli? 5 rad, jak zvládnout odchod jako dáma

Probudila jste se ráno vedle cizího muže?
Zdroj: profimedia
Občas se to prostě stane, co si budeme povídat. Hlavně tedy, pokud jste single a život si snažíte užívat plnými doušky. Občas (ač to není zrovna zodpovědné) se tak ocitnete ráno v posteli muže, kterého jste večer nabalovala na baru. Jenže to je to poslední, co si pamatujete. Kdo to je a jak jste se tam dostala, vám nejspíš nepovíme, ale poradíme vám, jak z této situace vybruslit nejlépe. Odejdete jako prvotřídní dáma. Jak na to?

Nejedné ženě se za život určitě stalo, že se probudila ráno v posteli, která nebyla její, a navíc vedle úplně cizího muže. Nejen že to je trapné, protože si člověk hned po rozlepení očí pokládá otázku, kde to jsem, ale pravděpodobně vypadáte i jako zombie.

Co v takové nelichotivé situaci dělat? Víme, jak se zachovat, abyste z toho vyvázla dobře, a navíc vypadala, jako když zrovna odcházíte ze salonu krásy. Doma pak alespoň nemusíte nic vysvětlovat.

1) Zachovejte klid a neutíkejte

To by ho zmátlo a asi i naštvalo. Pokud musíte letět na prezentaci nebo domů, alespoň ho při odchodu probuďte polibkem a nechte mu odkaz na zrcadle v koupelně. Jinak budete vypadat směšně, protože při pobíhání po jeho bytě a hledání svých kalhotek ho zaručeně probudíte!

2) Neomlouvejte se

Určitě nejste poslední a ani první, komu se to stalo. Vykašlete se na vysvětlení, že spát s někým po týdnu u vás není běžnou věcí a že taková nejste. Rozhodně na to nebude zvědavý a vlastně je úplně jedno, co vám bude věřit. Buďte vyrovnaná s tím, že jste spolu spali. Prostě taková jste a mělo to tak být. Nedělejte z toho vědu.

3) Nahodit fasádu

Při nekompromisním denním světle vypadá všechno trochu jinak než v noci, co si budeme povídat. Pokud jste navíc k tomu pila, tak to bude dost hrozné! Váš dech a rozpatlané zbytky make-upu vyžadují okamžitou opravu. Běžte do koupelny a udělejte ze sebe něco, co se vám bude alespoň trochu podobat. Hlavně si vyčistěte zuby, proboha!

4) Žádné zdržování

Žádné konverzace a zbytečné natahování společně stráveného času. Maximálně si spolu dejte kávu a něžně se rozlučte. Na snídani běžte urychleně domů. Nečekejte, že vám ji totiž přinese do postele, v tomto případě to opravdu nehrozí.

5) Nejste doma

Nevrtejte se mu ve věcech a hlavně se nesnažte uklízet, když vás zasáhne prvotní nervozita. Nic nedělejte a na nic nesahejte!

Související články

Další články