Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Naše rada pro Farnou: Vyhoď stylistku a zhubni, nejsi Adele, aby sis mohla dovolit být tlustá!

Důkazy neschopnosti stylistky si můžete prohlédnout v galerii.
Zdroj: profimedia.cz, archiv
+ Další 2 fotografie

Ewa Farna (20) je v poslední době dost probírané téma. A v drtivé většině případů se jedná o zpěvaččinu váhu. Někdo říká, že na velikosti nezáleží, že jde hlavně o zpěv, my ale říkáme, záleží!

Když se chce někdo vydat na dráhu profesionální zpěvačky, musí počítat s tím, že vzhled bude to první a poslední, co bude většinu lidí zajímat, krucinál. Ještě lidi trochu zajímá osobní život, především pokud je peprnej, ale všechno ostatní jde stranou, pokud nejde přímo o zpěvaččiny fanoušky. Je to smutné, ale v dnešní době to tak prostě chodí.

Většina zastánců Ewy pak argumentuje tím, že „Adele je taky tlustá“, což je naprosto zcestný argument. A my vám řekneme proč. Za prvé Farna není Adele, za druhé není světoznámá a hlavně za třetí nedosahuje takové pěvecké úrovně, aby si mohla dovolit úplně rezignovat na svůj vzhled!

S tím souvisí i výběr stylistky. Je to sice zvláštní, ale Ewa si vybrala tu naprosto nejhorší stylistku v celém Polsku. V Polsku je 4 krát více stylistek než u nás a ona si zrovna vybere tu nejhorší. Neuvěřitelné! Jako důkaz jsme vám vybrali šest outfitů, které to potvrzují.

Je to škoda, protože Ewa zas není úplně marná bytost. Opravdu by stačilo, kdyby jen zhubla a vybrala si stylistku, která ji nebude cpát do modelů, které z ní udělají jednu velkou tlustou klobásu.

Související články

Další články