Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Náruživá Mahulena Bočanová klofla dalšího kolouška! Koho se jí podařilo sbalit tentokrát?

Mahu má ráda zábavu a život!
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
O apetitu sexuální dračice Mahuleny Bočanové (49) si štěbetají i vrabci na střeše. Není žádným tajemstvím, že poslední dobou má spadeno spíše na koloušky, teda alespoň co se věkového rozdílu mezi ní a milenci týče. A v divadelních kuloárech se šušká, že do jejích spárů se dostal i charismatický herec.

Po rozvodu s Viktorem Mrázem, otcem její dcery Márinky, je jako utržená ze řetězu. Její náručí už prošlo pár mladších chlápků, kteří neodolali její dravosti. Teď se proslýchá, že další, kdo prošel hereččinou postelí, má být i obletovaný umělec Stanislav Majer (38) známý ze seriálu Ulice.

„Mají k sobě hodně blízko. Neustále spolu flirtují a je vidět, že to mezi nimi jiskří. Nikdo nepochybuje o tom, že spolu měli nebo ještě mají pletky,“ prozradil nám dobře informovaný zdroj, který zná oba herce.

I my jsme je nedávno potkali na jedné akci, kde se představovala nová kolekce oblečení. Lásku k módě mají oba společnou, ale asi to nebude to jediné, co je spojuje. Všimli jsme si, že se od sebe nehnou na krok, neustále o něčem vášnivě diskutovali a Mahulena se na svého „kamaráda“ dost vyzývavě koukala.

Jestli to došlo až do postele, to se můžeme jenom domnívat, i když podle lidí z českého šoubyznysu to k sexu vedlo, ale ani jeden z nich se k tomu nevyjádřil. Proč by si spolu neměli užít? Oba dva jsou volní, zklamaní z lásky, milují sex, takže vlastně proč to nedají dohromady i oficiálně?

Související články

Další články