„Za břicho jsem se popadal,“ komentoval Conor snažení babičky, která chtěla udělat něco pro své zdraví. Se strojem jí to moc nešlo, ale místo aby jí svalnatý týpek pomohl a ukázal, jak se správně cvičí, tak se zachoval jako bezmozek.

Dámu si jenom natočil a hrozně se tomu smál. Jenomže jeho příspěvku na Instagramu si všimli i další, kteří do fitka chodí, a vůbec se jim to nelíbilo. Mladíkovo chování začali řešit s vedením fitka a manažeři vyřkli jasný ortel: Doživotní zákaz vstupu do posilovny!

Poněkud hloupé je, že video okomentovala i jedna ze zaměstnankyň posilovny. Ta k němu přidala hromadu vyšklebených smajlíků a dopsala: „Ten pocit, když víš, o koho jde…“

„Pan Conor Tisdell má doživotní zákaz do všech poboček GO Health Clubs a radíme mu, aby si ihned našel jinou posilovnu. Zároveň velmi litujeme příspěvku, který měl jeden z našich zaměstnanců. Nyní pracujeme na tom, aby se dotyčná osobně omluvila dámě, které se celá nepříjemná situace týká,“ řekl mluvčí posilovny.

Vzhledem k tomu, že Conor jiný život kromě fitka nezná, tohle pro něj bude tvrdá rána. Snad se aspoň zamyslí nad svým chováním.