Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Namyšlený český zpěvák byl po brutálním napadení tyčí obviněn z výtržnictví, hrozí mu až dva roky vězení!

Tak tenhle vězeňský mundúr bude možná za chvíli pro Davida krutou
realitou.
Zdroj: archiv extra.cz

Finalista Hlasu ČeskoSlovenska, mediální mrtvola, slavomanský zoufalec a člověk, jehož jméno se vždy píše v titulcích až na konci David Bisek tu byl letos na jaře ve Františkových Lázních napaden svým sousedem, který si po dlouhotrvajících sporech o pozemek vzal na mladíka tyč a několikrát ho silně udeřil pěstí. Poté skončil Bisek v péči lékařů a podal na souseda, jinak prý ve městě známou firmu, trestní oznámení.

„Po napadení sousedem jsem okamžitě zavolal policii, jel k lékaři a pak jsem podal trestní oznámení. Jenže po několika týdnech jsem byl předvolán k tomu, že čelím stejnému obvinění jako soused, a to z výtržnictví, za které se odsuzuje až na dva roky ve vězení,“ říká pěvec vystrašeně o nečekaném obratu ve vývoji situace.

„Protistrana si sehnala smyšlené svědky s vymyšleným svědectvím, kteří ani nebyli v inkriminovanou dobu na místě, kde se vše odehrálo. Nechápu, jak někdo může křivě svědčit, když ví, co mu za takový přečin může hrozit. Takže teď s mým právníkem půjdeme do boje, aby vyhrála spravedlnost, protože tohle je absurdní postup legislativy. Souseda všichni ve městě znají a mají jednoznačně stejný názor,“ dodává snaživec, který se po této lapálii možná konečně stane aspoň trochu slavným.

Související články

Další články