Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Namol zlitá Robinsonka Petra Palusková vytasila pořádný kalibr: Mám nádor, chcete ho?

+ Dalších 81 fotografií
zbláznila se?
Petra Palusková (26) se proslavila jako jedna z nejžhavějších uchazeček o pohádkovou výhru v první sérii Robinsonova ostrova. Po skončení show měla chvíli svůj kutilský pořad a pak se ze všech sil snažila uchytit se jako malířka. V současné době ale dělá spíš ostudu. Naposledy dorazila na focení hodně pod parou a poté všechny šokovala podivnými vzkazy o zákeřné nemoci. Co se s Petrou děje?

Bývalá Robinsonka Petra Palusková má zaděláno na pořádnou ostudu a po téhle zkušenosti se jí nabídky na focení pravděpodobně jen tak nepohrnou. Petra totiž dorazila na jedno ze svých focení o šest hodin později a byla značně pod parou.

„Celý štáb na ni čekal šest hodin, než konečně přišla,“ prozradil eXtra.cz někdo, kdo byl ten den u focení, ale přál si zůstat v anonymitě. „Nadávala fotografovi do ču*áků a chovala se neurvale,“ pokračuje.

Je jasné, že Palusková způsobila fotografovi i celému štábu pořádné problémy Video, na kterém je zjevně hodně opilá bylo fotografem zveřejněno na sociálních sítích, ale po Petřině naléhání v komentářích bylo další den smazáno.

Samotná Petra se k celé ostudě vyjádřila velmi podivně. Redakci eXtra.cz doslovně napsala:"Vyděláváte na mém neštěstí? Další je, mám nádor. Chcete ho?" Redakci napsala do zpráv, ale její další vzkazy moc nedávaly smysl.

"Chcete ho? Chápete, proč vás nechci? Mám jiné starosti," pokračovala mírně zmatená Robinsonka. Má snad Petra nějaké vážné problémy se zdravím? Opravdu má nádor, jak píše naší redakci? Samotná aktérka se k celé věci nechce vyjadřovat a nebere telefony.

Související články

Další články