Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020 finále MasterChef 2020

Nejnovější kauzy

Námět pro ty, které hubnou: Kvůli postavě byla terčem posměchu. Teď se směje ona!

To nedáte, až uvidíte, jaká to je teď kočka!
Zdroj: instagram/Lauren Goodger
Začít hubnout můžete úplně kdykoliv! A výmluvy si nechte! Všechno jde, když se chce! Své o tom ví i tato žena, která drasticky zhubla a proměnila se v sexy kost!

Zpočátku ani ona sama nevěřila, že by mohla někdy zhubnout. Přišlo jí to nemožné. I když se nijak výrazně nepřejídala, stále tloustla. Ostatní její baculatou postavu neustále řešili. Touha po změně vyvrcholila, když spatřila svůj snímek v plavkách. Tehdy se zařekla, že už to takhle dál nejde. Nechala to zajít příliš daleko. Připadala si odporná.

Začátky nebyly lehké. Hubnutí šlo na její vkus moc pomalu. Když nešla váha dlouho dolů, propadala depresím. Naštěstí měla docela pevnou vůli. Od hubnutí se nenechala odradit. Před očima měla stále svou vysněnou postavu.

Devětadvacetiletá žena z Essexu v Anglii, co vyhrála boj s kilogramy, se jmenuje Lauren Goodger. Zdá se vám toto jméno povědomé? Jde o hvězdičku z reality show Big Brother.

Lauren se snaží ve světě celebrit prorazit, jak to jen jde. Váhovými výkyvy je dobře známá. Tentokrát ale všem vytřela zrak! Po zhubnutí neuvěřitelně prokoukla a je z ní neskutečná kočka!

Cesta k postavě snů byla dlouhá. Přesto Lauren vytrvala. Její úsilí začalo přinášet ovoce. Na svou sociální síť vyvěsila motivující status: "Fitness je jako manželství, nemůžete v něm podvádět a čekat, že bude fungovat.“

Nakonec to dokázala a její snoubenec z ní nemůže spustit oči. Je teď opravdu nádherná.

Ostatním ženám vzkazuje, aby to nevzdávaly. Zhubnout může úplně každá. Chce to jen chtít.

Nyní se ve svém novém těle cítí skvěle a chce znovu před kamery.

Související články

Další články