Teprve jednadvacetiletá Tereza H. měla celý svůj život před sebou. Krásná dívka navštěvovala církevní školu, ale v osmnácti letech utekla, aby zkusila dobrodružství na vlastní pěst. Práce u pásu v Uherském Hradišti ji nenaplňovala, a tak utekla do zahraničí.

Tam si měla pravděpodobně přivydělávat jako prostitutka a poprvé se zaplést do obchodu s drogami. Půvabnou mladou dívku mohly lákat vysoké sumy, které by za prodej drog získala.

"Kamarád s ní chodil na základku a prý šlapala a dost jí to vynášelo. Takže myslím, že ty inzeráty byly na šlapání v cizině,“ píše se na internetovém fóru, kde lidé o případu Terezy diskutují.

Ze začátku se dokonce spekulovalo o tom, zda nebude Tereze vyměřen trest smrti. I když se tomuto nepředstavitelnému trestu vyhne, tak ji nečeká nic dobrého. V Pákistánu jsou sazby za pašování drog vysoké, a tak je zcela možné, že dívka za mřížemi stráví více než polovinu života.

Všichni si moc dobře umí představit, jak takové vězení vypadá. Pokud si rozkošná blondýnka bude muset trest odpykat v Pákistánu, tak bude ráda, když z vězení odejde po desítkách let živá. V takovýchto zařízeních se s vězni nepářou.

Navíc je Tereza štíhlá a velmi pohledná blondýna, takže se klidně může stát obětí nejednoho znásilnění a její rodina proti tomu nezmůže nic. Komplikace mohou nastat i co se týče zdravotní péče, která je prakticky nulová.

Tereza může onemocnět různými nemocemi, které jsou způsobeny všudypřítomnou špínou a nulovými hygienickými návyky. Dívka má jediné štěstí, že spolupracuje, protože za jiných okolností by mohla být podrobena nelidskému mučení.