Celý týden si teď mohli posluchači rádia užívat Afterparty vysílané přímo z mejdanového ostrova Ibiza a sledovat tak řádění nejen Zorky, ale také Pavla Cejnara, Ondry Vodného, Tomáše Zástěry, Jindřicha Ekla a Michaela Buriana a Katky Říhové. Fanoušky na sociálních sítích nejvíce pobavilo video, kde je Ondra Vodný na surfovací atrakci, kdy mu během jízdy odletí plavky. Video mělo za pár dní přes 160 000 zhlédnutí a nutno dodat, že sám Ondra tvrdí, že nešlo o nic fyzicky příjemného.

Mrknout můžete – ZDE

Během jedné velké party, jak by se dal týden na ostrově nazvat, se crew setkala a vyfotila s těmi nejlepšími DJ´s světa, jako je Martin Solveig, Martin Garrix a Bob Sinclar. Na ulici potkali i Aviciiho, ale úkol byl jasný. Zorka Hejdová se musí vyfotit s Davidem Guettou.

„Dostala jsem spoustu tipů, jak ze sázky vybruslit. Jako například vyfotit se s plakátem a podobně, ale to by nebyla čestná hra. Mám skutečně selfie, na které je David Guetta, stojí asi metr a půl ode mě a byl to masakr dostat se k němu až takhle blízko! Já tedy považuju sázku za splněnou, nicméně Jindra s Tomášem stále zpochybňují mé vítězství, taková drzost! No nic, jsem na ně zvědavá. Takže kluci, hurá do plavek a doufám, že si vezmete aspoň ‚boratovky‘, ať to má grády,“ směje se Zorka.

Nemusíme tedy snad ani dodávat, že většina lidí z tohoto výsledku není vůbec nadšena. Přeci jenom vidět sexy vypracovanou postavu Zorky s houbou v ruce vrtící se po autech by byla bomba.