Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Počasí Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Nahý muž vlezl do sprch a pokusil se znásilnit studentku!

Jak se tohle mohlo stát?
Šokující případ se stal na vysokoškolských kolejích na Strahově. Nahý muž se dostal do sprch a pokusil se s nožem v ruce přepadnout a znásilnit studentku. Dívce se naštěstí podařilo utéct a zavolat policii.

Muž, který napadl mladou dívku ve sprchách s nožem v ruce, pracoval na kolejích jako údržbář. Informoval o tom server Aktu.cz. Pachatel se snažil dívku v dámských sprchách znásilnit, ale té se nakonec podařilo utéct a zalarmovat policii.

Po incidentu byla dívka v takovém šoku, že ji musela záchranná služba převézt do nemocnice za asistence policejní psycholožky. Muž byl na místě zadržen policisty. Přivolán byl i policejní technik s kriminalisty, kteří zajistili stopy.

"Mohu potvrdit, že jsme na vysokoškolských kolejích zasahovali, a to u případu pokusu znásilnění. Vzhledem k citlivosti situace musí policisté důkladně vše prošetřit,“ řekl AKTU.cz mluvčí policistů Tomáš Hulan.

Související články

Další články