Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Televizní program na Vánoce 2019: Nahota, intriky, ale i kouzelná klasika

Zdroj: archiv
+ Dalších 8 fotografií
vánoce
Vánoce jsou téměř tady a všichni netrpělivě čekají na to, jaké filmy a pohádky budou hrát v televizi. Tento rok se můžou diváci těšit na neotřelé klasiky, trochu romantiky, ale i nádherné pohádky. Premiérové pohádky letos odvysílá pouze Česká televize. Televize Prima a Nova vsadily na dobře zajeté klasiky.

Letos o Vánocích se diváci mohou těšit na čtyři premiérové pohádky, které tentokrát uvede Česká televize. Televize Nova a Prima vsadily na staré dobré klasiky. Štědrý večer na Primě bude v podání pohádek Sedmero krkavců, Sám doma 2 a Táta je doma 2.

Na Nově se mohou lidé těšit na pohádku Tři bratři, kterou lidé v minulosti dost zkritizovali. Chybět nebude ani nádherná pohádka Princezna se zlatou hvězdou na čele nebo kultovní film Pretty Woman

Šíleně smutná princezna nebude chybět ani tyto Vánoce. Kouzelnou pohádku uvede Prima a Nova zase Mrazíka Na Štěpána se na Primě můžete těšit na Hrátky s čertem nebo S čerty nejsou žerty

Nova ten večer nasadí O statečném kováři a Jak se budí princezny Na první svátek vánoční bude Prima dávat Pyšná princezna a Sám doma 2: Ztracen v New Yorku. Na Nově zase pohádky Dařbuján a Pandrhola a Nejkrásnější hádanka.

Související články

Další články