Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Paurová Extra Host (pořad) Počasí Bohumín

Nejnovější kauzy

Nahé fotky! Finalistka České Miss Dominika Košťálová se bojí, kdy se domácí erotika objeví na veřejnosti

Jak asi nahé fotky vypadají? Co všechno Dominika ukázala? Představujeme si,
že prsa budou opravdu extra, jako má neznámá modelka na snímku vpravo. Ale
třeba je to v případě Dominiky ještě mnohem větší bomba.
Zdroj: Česká Miss, archiv
Jako jediná si nehrála na svatost samu, že v životě snad ani neochutnala alkohol či cigaretu, ale Dominika Košťálová s číslem 10 dokonce přitvrdila. Jako druhé jméno by určitě mít "cudnost" nemohla, existují totiž její dost peprné fotky. Jenže má je v rukou člověk, jenž je může z pomsty použít!

Ještě finálový večer České Miss neproběhl (proběhne teď v sobotu v Obecním domě) a už mají na triku začínající skandál. Jedna z finalistek totiž přiznala, že existují její nahé fotky. A to i přesto, že musela podepsat papír o tom, že nikdy nic nevhodného nefotila. Jenže to asi Dominika Košťálová zapomněla na to, když si užívala s bývalým přítelem, že by je jednou mohl použít pro ní.

A teď by byla velmi vhodná doba, modelka má velkou šanci na to získat korunku královny krásy, jenže nechtěné fotky jí mohou zhatit její největší sen. To pak záleží, co na těch snímcích přesně je, jak moc je tam obnažená. To už je pak na posouzení lidí z agentury, která Českou Miss pořádá.

Ale stejně má od nás Dominika palec nahoru. Nebrala si servítky a prozradila to, co ostatní holky si možná radši nechaly pro sebe a dělaly ze sebe Panny Marie. Tahle holka má kuráž a jestli budou na fotce vidět její kozičky, tak pro muže jedině dobře. Už naši redaktoři v eXtra.cz dost nad Domčou slintali a představovali si, co má asi pod plavečkami, až narazili na neznámou modelku, která je finalistce podobná a možná mají i podobná prsíčka.

Jestli se Dominice nakonec bude chtít expřítel pomstít, na to si ještě počkáme, i když je možné, že je bude chtít zpeněžit. Její tělo ani lásku nemá, tak proč si trošku nepřivydělat.

Možná se teď sexy kráska modlí a potí víc než na zkouškách na finálový večer, aby nespatřily světlo světa, ale my bychom je rádi viděli, tak šup sem s nimi.

Související články

Další články