Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

NAHÉ FOTKY: Eva Josefíková řádila a odhalila dokonalé trojky! Ve Vejšce se nesvlékala sama

+ Dalších 25 fotografií
Peprná galerie
Eva Josefíková (29) sice na první pohled může působit jako jeptiška, pro kterou je sex nadávka, opak je ale pravdou. Před kamerou se z bývalky Jiřího Mádla (32) stává dračice, jež se nezdráhá předvést divákům divokou soulož. Řádit v posteli jste ji mohli vidět už ve více filmech, nejvíc to rozjela v komedii Vejška. Tam se navíc odhalila i herecká kolegyně Tereza Beranová (27).

Pokračování legendárního Gymplu, dost drsná Vejška, je snad ještě peprnější. Eva Josefíková (29) ve filmu řádí jako černá ruka, nahoty se vůbec nebojí a své dokonalé tělo tam pořád vystavuje!

Josefíková v komedii nejprve předvede divokou soulož s Tomášem Vorlem juniorem (33), potom skočí do postele Jiřímu Mádlovi (32), s nímž tehdy chodila, a nakonec svede i Jana Krause (65).

S moderátorem populární talkshow ale pod peřinou neskončí, i když se dá předpokládat, že v případném třetím díle by k tomu určitě došlo.

O nahotu ve Vejšce vážně není nouze, podprsenku odhalila i Tereza Beranová (27), se kterou si Mádl užil na zadních sedadlech svého filmového vozu.

Mohlo by vás zajímat

Další články